Skip links

Bilety

Tak wiele za tak niewiele!

Znajdziesz tu rozpiskę z aktualnymi cenami biletów
oraz wytłumaczymy Ci o co cho!

Kupując 3-dniowy karnet na BiG Festivalowski zyskujesz bezpłatny dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się w Klubie Festivalowskim oraz Kinie Przedwiośnie: Przegląd filmów komediowych z całego świata, sztafeta dubbingowa filmów klasy B Bartka Walosa z gościnnym udziałem komików, spotkania z twórcami ze świata polskiego kina i panele dyskusyjne, Sztosy polskich szortów, Przegląd kontentu internetowego, Zabawne kroniki filmowe, South Park na dużym ekranie.

Karnet 3-dniowy umożliwia zakup wejściówek na Galę Standupu oraz Galę Zamknięcia Festiwalu z koncertem muzyki filmowej o 50% taniej. Przy zakupie tychże wejściówek należy wpisać kod zakupionego wcześniej karnetu, aby uzyskać zniżkę. 1 karnet = 1 wejściówka.

Kupując 1-dniowy karnet otrzymujesz bezpłatny dostęp do do wszystkich wydarzeń odbywających się w Klubie Festivalowskim oraz Kinie Przedwiośnie: Przegląd filmów komediowych z całego świata, sztafeta dubbingowa filmów klasy B Bartka Walosa z gościnnym udziałem komików, spotkania z twórcami ze świata polskiego kina i panele dyskusyjne, Sztosy polskich szortów, Przegląd kontentu internetowego, Zabawne kroniki filmowe, South Park na dużym ekranie.

Wszystkie wydarzenia, które odbywają się na scenie Starego Rynku są bezpłatne.

Wstęp do Muzeum Memów na czas festiwalu jest bezpłatny.Dla nieposiadających karnetu (3- lub 1-dniowego) wydarzenia odbywające się w Kinie Przedwiośnie i Klubie Festivalowskim są dodatkowo płatne.

Kino: 20 zł

Klub Festivalowski: 30 zł

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale pierwszeństwo zapisów mają karnetowicze oraz osoby akredytowane. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.

Paddington (Ukraiński dubbing/Napisy PL)

2014, 95’

Reżyseria
Paul King

 

Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown z dziećmi bez wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i.... odtąd już nic nie było jak dawniej. Do Londynu Miś Paddington przybył w tajemniczy sposób aż z Peru, ale ta podróż to dopiero początek przygód niezwykłego zwierzaka. Spokojne życie Jonathana Browna i jego siostry będzie teraz pełne nie tylko prześmiesznych sytuacji, ale i niesamowitych, magicznych zdarzeń.

19.08 (sb.) 21:00 - 22:50

Scena Letnia (Rynek)