Skip links

Warsztaty

Warsztat Fotograficzny: Przemek Dzienis

Pstryk! I już? Czy to takie proste? Czy każdy może to robić? Na czym to naprawdę polega? Jeśli interesujesz się fotografią albo masz w planie zająć się nią na poważnie lub co więcej (!), już zajmujesz się nią na co dzień, to widzimy się na Big Festiwalovskim i bierzemy udział w warsztatach fotograficznych.
Przyjdź i poznaj Przemka Dzienisa, który na swoim koncie ma wiele ciekawych projektów i nie zawaha się wam o nich opowiedzieć, pokazując wam na czym polega ten artystyczny zawód.

Warsztat Układania Klocków dla Dorosłych Dzieci: Ciocia od Klocków

Klocek za klockiem i powstaje… co tylko zechcesz! Wyjątkowe warsztaty dla dorosłych dzieci to okazja do uwolnienia iście dziecięcej radości i niepohamowanej wyobraźni. Dołącz do nas i Joanny Krysztoforskiej na Big Festivalowski i zabaw się w architekta marzeń na warsztacie z układania klocków.
Nie czekaj – zgłoś się na warsztaty pod adresem warsztaty@bigfesivalowski.com i zapewnij sobie pierwszeństwo zapisu kupując karnet

Warsztat Komediopisania: Joanna Pawluśkiewicz

O czym myślą komicy przed snem? Co pobudza ich umysły do pracy? Od jakich słów najczęściej zaczynają swoje teksty? Jeśli interesuje Cię odpowiedź na choć jedno z tych pytań, to jesteśmy w 85% pewni, że to warsztat dla Ciebie! Co z pozostałymi 15%? Zawsze istnieje szansa, że zapisałeś lub zapisałaś się już na któryś z pozostałych warsztatów.
Jeśli jednak komediopisarstwo to temat dla Ciebie, Joanna Pawluśkiewicz poprowadzi znakomite warsztaty, rozśmieszając Cię raz lub dwa. Przekonajcie się sami!
Nie czekaj – zgłoś się na warsztaty pod adresem warsztaty@bigfesivalowski.com i zapewnij sobie pierwszeństwo zapisu kupując karnet.

Masterclass z Astro

Wszechświat. Bezkresna otchłań ciemności czy jasna odpowiedź na wszystkie pytania „dlaczego”? Jeśli tak jak nam, Kosmos nie mieści Ci się w głowie, to te warsztaty są stworzone dla Ciebie! Dołącz do nas i Astrofazy na Big Festiwalovskim i zadaj pierwsze pytanie, obserwując jak pojawiają się kolejne i kolejne. Warsztaty masterclass otworzą przed Tobą świat astronomii i astrofizyki, który dzięki prowadzącemu – Piotrowi Koskowi, założycielowi kanału Astrofaza, udowodni, że w Kosmosie oprócz miliona pytań, znajdzie się też kilka poważnych odpowiedzi.
Nie czekaj –  zgłoś się na warsztaty pod adresem warsztaty@bigfesivalowski.com i zapewnij sobie pierwszeństwo zapisu kupując karnet.

Warsztaty Aktorskie: Malwina Buss i Tomasz Włosok

Myślisz o tym żeby zostać aktorem? Chcesz zdawać do szkoły aktorskiej? A może chcesz rozwinąć swoje umiejętności? Przyjdź na Big Festivalowski i sprawdź się na Warsztatach Aktorskich!

Zajęcia zostaną poprowadzone przez Tomasza Włosoka i Malwinę Buss – wspaniały duet młodych, polskich aktorów, których możemy kojarzyć z takich produkcji, jak: Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, Kraj, Piosenki o miłości, Róża, Belfer czy 7 minut.
Podczas warsztatów zapoznasz się z podstawami pracy aktorskiej, ścieżką kariery, ćwiczeniami scenicznymi, procesem przygotowania się do roli!
Nie czekaj – zgłoś się na warsztaty pod adresem warsztaty@bigfesivalowski.com i zapewnij sobie pierwszeństwo zapisu kupując karnet.

Warsztaty Filmowe: Mateusz Pastewka

Chcesz wiedzieć co zrobić, żeby dobrze nagrać film? Interesuje Cię sztuka operowania kamerą i obrazem? A może chcesz się dowiedzieć jakiego sprzętu używa się na planie zdjęciowym? Przyjdź i sam zobacz – na Big Festivalowskim czekają na Ciebie Warsztaty Filmowe!
Zajęcia poprowadzi Mateusz Pastewka, który opowie o pracy operatorskiej, pracy z kamerą, sztuce realizacji zdjęć i planowania obrazu. Pokaże uczestnikom warsztat operatorski oraz zaprezentuje kilka narzędzi ich codziennej pracy.
Nie czekaj – zgłoś się na warsztaty pod adresem warsztaty@bigfesivalowski.com i zapewnij sobie pierwszeństwo zapisu kupując karnet.

Warsztaty Improwizacji Komediowej: Karolina Narkowicz

Umiesz rozśmieszać ludzi? A może kabaret lub stand-up to Twój plan na przyszłość? Lub po prostu lubisz dobrą zabawę? To wszystko znajdziesz na Warsztacie Improwizacji Komediowej.
Zajęcia zostaną poprowadzone przez Karolinę Narkowicz z warszawskiego teatru improwizacji Klub Komediowy. Uczestnicy poznają na warsztatach metody aktorstwa improwizowanego, nauczą się myślenia improwizowanego, rozgrzewki aktorskiej przed występem improwizowanym czy elementów niezbędnych do tworzenia historii w czasie rzeczywistym.
Zapewnij sobie pierwszeństwo zapisu, kupując festiwalowy karnet i zapisz się na wybrane warsztaty pod adresem warsztaty@bigfestivalowski.com.
Liczba miejsc ograniczona.